Tore Nyberg oljemålning

Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -53, olja på duk, 66x101 cm

225566

2014-01-25