CE "Figge" Fredriksson olja 1910-tal

CE
CE
CE
CE

Klubbat för:

8 000 SEK

8 000 SEK

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): ´Baigneuse, signerad och daterad Fredriksson -19?, olja på pannå, 36x40 cm

225587

2014-01-25