Klubbat för:
8 000 SEK
8 000 SEK
FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): ´Baigneuse, signerad och daterad Fredriksson -19?, olja på pannå, 36x40 cm
225587
2014-01-25