Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NYMAN, Björn (född 1934): "25 föremål på panel", signerad och daterad i bilden B.N. 1984, akryl/olja på pannå, 32,5x41 cm
Ytmärken
225602
2014-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här