Björn Nyman

Björn Nyman
Björn Nyman

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NYMAN, Björn (född 1934): "25 föremål på panel", signerad och daterad i bilden B.N. 1984, akryl/olja på pannå, 32,5x41 cm

Ytmärken

225602

2014-01-22