Matservisdelar

Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSERVISDELAR, ca 60 st., Rörstrand "Vineta", bestående av: 7 tallrikar, 10 djupa tallrikar, 10 dessertskålar, 10 förrättstallrikar, 7 assietter, 10 äggkoppar, såsskål, såssnipa, soppterrin, 2 uppläggningsfat

Skador och lagningar, missfärgningar

225611

2014-01-22