Jean-Luc Poivret olja

Jean-Luc Poivret olja
Jean-Luc Poivret olja
Jean-Luc Poivret olja
Jean-Luc Poivret olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POIVRET, Jean-Luc (född 1950): "L´etang", signerad och daterad -83, olja på pannå, 64x105 cm
PROVENIENS: Galleri Ressle, Stockholm

225621

2014-01-22