Roland Svensson
2014-01-22
225634
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 53/250, färglitografi, 33x42 cm