Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MOE, Louis (Norge 1857-1945) (2): "Eve, la mort et les races passées", opus 84 1920 respektive Op. 119 1930, signerade Louis Moe, etsningar, 28x35 respektive 31,5x41 cm
225663
2014-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här