Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, förgyllt sterlingsilver och emalj, föreställande en Shanghai gull på en klippa av sten, SúHai, Kina, 1960-tal, begränsad upplaga, nr 0112/1200, höjd 8,5 cm, originaletui
225707
2014-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här