Figurin sterlingsilver Kina

Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver och emalj, föreställande en Shanghai gull på en klippa av sten, SúHai, Kina, 1960-tal, begränsad upplaga, nr 0112/1200, höjd 8,5 cm, originaletui

225707

2014-01-25