Figurin sterlingsilver Kina

Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina
Figurin sterlingsilver Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver, föreställande en hjort, monterad på grön stenplatta, Súhai, begränsad upplaga, nr 118/560, Kina, 1960-tal, höjd 17 cm, originaletui

225709

2014-01-25