Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Flicka vid fågelbo på trädgren, signerad och daterad Olle Nordberg 52, olja på pannå, 34x15 cm

225715

2014-02-02