Vikskärm Mona Lisa

Vikskärm Mona Lisa
Vikskärm Mona Lisa
Vikskärm Mona Lisa
Vikskärm Mona Lisa

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSKÄRM, höjd 180 cm, bredd 120 cm (40x3 cm), med bilder på Leonardo da Vincis "Mona Lisa" och Caravaggios "Amor vincit omnia"

Slitage, mindre bildlagning

225722

2014-01-22