Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MOLIN, Pelle (1864-1896): tillskriven, stockhomsmotiv, olja på duk, osignerad, 32x24 cm
Proveniens: Inköpt 1914 utav länsman Lokrantz Härnösand
Färgbortfall
225742
2014-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här