Pelle Molin oljemålning

Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning
Pelle Molin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOLIN, Pelle (1864-1896): tillskriven, stockhomsmotiv, olja på duk, osignerad, 32x24 cm
Proveniens: Inköpt 1914 utav länsman Lokrantz Härnösand

Färgbortfall

225742

2014-01-22