Wilfredo Lam litografi

Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAM, Wifredo (1902-1982): ur Pleni Luna, signerad och daterad 162/262,
färglitografi, 1974, färglitografi, 65x50 cm,
Editerade av A.H. Grafik, Stockholm

225766

2014-01-24