Sebastian Matta färgakvatint

Sebastian Matta färgakvatint
Sebastian Matta färgakvatint

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom´mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

225767

2014-01-24