Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom´mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

225772

2014-01-24