Anna Gardell Ericson akvarell
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): "Näckrosdammen...", signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 52x72 cm
Utställd/etikett: The Art Institute of Chicago, The 4 th International Exhibition of water color paintings 1924
Kuntoraportti
225781
Päivämäärä:
2014-01-24