Eva Janke-Björk akvarell

Eva Janke-Björk akvarell
Eva Janke-Björk akvarell
Eva Janke-Björk akvarell
Eva Janke-Björk akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JANCKE-BJÖRK, Eva (1882-1981): Blomstilleben, monogramsignerad och daterad 41, akvarell, 32x23 cm

225785

2014-01-24