Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
MESSMANN, Ludvig (1826-1893): Stuga i snölandskap, gouache med täckvitt, signerad och daterad 1886, 22x36 cm
Zustandsbeschreibung
225805
2014-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner