Ludvig Messmann gouache

Ludvig Messmann gouache
Ludvig Messmann gouache
Ludvig Messmann gouache
Ludvig Messmann gouache

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

MESSMANN, Ludvig (1826-1893): Stuga i snölandskap, gouache med täckvitt, signerad och daterad 1886, 22x36 cm

Zustandsbeschreibung

225805

2014-01-24