Modellstudier ramade

Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade
Modellstudier ramade

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (5) "Det var så här det började", modellstudier Uppsala tidigt 1980-tal, signerade och daterade Ulf Malmgren, teckningar, rammått 36x46 resp 46x36 cm

225836

2014-01-23