Satsbord med kakelplattor

Satsbord med kakelplattor
Satsbord med kakelplattor
Satsbord med kakelplattor
Satsbord med kakelplattor
Satsbord med kakelplattor
Satsbord med kakelplattor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SATSBORD, 3 delat, 1900-tal, med kakelplattor, signerat Edmund, benen med avslut i mässing, höjd 55, 50x35 cm

Bruksslitage

225840

2014-01-24