Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1940-tal, gustaviansk stil, alm, höjd 72, 98x47 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
225848
2014-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här