Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LINDON, Kurt (född 1910): "Nyboda backe 1940", signerad Kurt Lindon, olja på duk uppfordrad på pannå, 67x74 cm
Zustandsbeschreibung
225869
2014-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner