Hillebard

Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLEBARD, sannolikt 1800-tal, stukatspets med liten yxa och hake, järnskodd stång, total längd 205 cm

Slitage

225883

2014-01-23