Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Fiskare, signerad och daterad Olof Krumlinde 1884 olja på duk, uppklistrad på pannå, 40x62 cm

Färgbortfall

225901

2014-01-25