Roberto Matta litografi
Closed
2014-01-24
225909
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 95/100, litografi, 84x64 cm
Rispor