Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 95/100, litografi, 84x64 cm

Rispor

225909

2014-01-24