William Callcott Knell oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

10 000 SEK

KNELL, William Callcott (England 1830-1880): Stormigt hav med segelfartyg, olja på duk, 75x126 cm

Ytskador, lagning, dubblerad

225912

2014-01-25