Åke Waldemar Larsson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARSSON, Åke Waldemar (född 1913): "Fiskarinteriör Malmö", signerad och daterad Waldemar -62, olja på pannå, 33x36 cm

Omfattande fläckar

225920

2014-01-24