Auguste Herbin färgserigrafi

Auguste Herbin färgserigrafi
Auguste Herbin färgserigrafi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 119/150, färgserigrafi, bildytan 65x50 cm

225927

2014-01-24