Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 82/90, färglitografi, bär blindstämpel, 64x49 cm
225929
2014-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här