Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, Balkan, pipa med smedstämplar på kammarstycket, helstock med dekorerade järnbeslag, längd 176 cm

Skador delar saknas

225946

2014-01-23