Skulptur Eva Englund Muraya

Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya
Skulptur Eva Englund Muraya

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, i form av båge, glas, Eva Englund, Muraya 1995, varav en signerad Eva Englund Muraya 1995 SBh, unik pjäs
Proveniens: Gåva från Eva Englund till nuvarande ägaren

Del saknas i form av spjut, ej komplett skulptur

225975

2014-01-25