Skulptur Eva Englund Muraya
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, i form av båge, glas, Eva Englund, Muraya 1995, varav en signerad Eva Englund Muraya 1995 SBh, unik pjäs
Proveniens: Gåva från Eva Englund till nuvarande ägaren
Del saknas i form av spjut, ej komplett skulptur
225975
2014-01-25