Slaglåspistoler signerade MC Pistor

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, signerad M C Pistor, Cassel, (1691-1761), ändrade från flintlås, helstockar med mässingsbeslag, signerade lås, längd 37 cm

Stocklagningar och skador, kompletterade, laddstockar saknas

225986

2014-01-23