Docka

Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka
Docka

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA, bemålad gips, 1920/30-tal, made in Paris, märkt CFG, höjd 30 cm

Slitage

225988

2014-01-25