Skulptur i glaserat lergods Hertha Hillfon

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, Hertha Hillfon, i form av ansiktsmask, lergods, glasyr i rött, blått och vitt, signerad och daterad Hillfon 1965, höjd 31x27 cm

226022

2014-01-25