Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, Hertha Hillfon, i form av ansiktsmask, lergods, glasyr i rött, blått och vitt, signerad och daterad Hillfon 1965, höjd 31x27 cm
226022
2014-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här