Jean-Claude Janet oljemålning

Jean-Claude Janet oljemålning
Jean-Claude Janet oljemålning
Jean-Claude Janet oljemålning
Jean-Claude Janet oljemålning
Jean-Claude Janet oljemålning
Jean-Claude Janet oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANET, Jean-Claude (1918): Stilleben, signerad och daterad J.C Janet 1975, olja på duk, ca 46,5x61 cm

Krackeleringar

226024

2014-01-25