Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad M Pyk, 40/100, färglitografi, 49x45 cm, oramad

226035

2014-01-25