Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE KÅKS/GUNNAR HARDING, "Bilddikt", mapp med 10 litografier 80/300, signerade. bladmått 30x42 cm
226036
2014-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här