Litografier "Bilddikt"

Litografier
Litografier
Litografier
Litografier
Litografier
Litografier
Litografier
Litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS/GUNNAR HARDING, "Bilddikt", mapp med 10 litografier 80/300, signerade. bladmått 30x42 cm

226036

2014-01-25