Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, valnötfanér, lådfront med valnötsrotfanér, höjd ca 186, 108x45 cm, nyckel finns
Fanérskador och slitage, lösa delar medföljer
226041
2014-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här