Vitrinskåp i valnöt England

Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England
Vitrinskåp i valnöt England

Klubbat för:

24 000 SEK

4 000 SEK

VITRINSKÅP, England, 1900-talets första hälft, valnötfanér, lådfront med valnötsrotfanér, höjd ca 186, 108x45 cm, nyckel finns

Fanérskador och slitage, lösa delar medföljer

226041

2014-01-25