Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, brons, otydligt signerad Co...?, man med stegrande häst, höjd 28 cm
Tyglarna med skador
226044
2014-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här