Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, brons, otydligt signerad Co...?, man med stegrande häst, höjd 28 cm

Tyglarna med skador

226044

2014-01-25