Ljusstakar empire
2014-01-26
226061
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1800-tal, empire, brons, höjd 25,5 cm
Lagningar, en med buckla vid foten