Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, blomsterstilleben, otydligt signerad, olja på duk, 60x40 cm
Smärre färgbortfall
226078
2014-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här