Arthur Thiele oljemålning

Arthur Thiele oljemålning
Arthur Thiele oljemålning
Arthur Thiele oljemålning
Arthur Thiele oljemålning

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

THIELE, Arthur (Tyskland, 1841-1919): Hjortar i alplandskap, signerad A. Thiele, olja på duk, 105x144 cm

226088

2014-01-26