Bengt Fransson
2014-01-26
226106
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 40x33 cm