Skrivbyrå, aml
Valmis
2014-01-26
226120
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, almfaner, höjd 97, 113x48
Slitage