Olja kopia efter Anders Zorn

Olja kopia efter Anders Zorn
Olja kopia efter Anders Zorn
Olja kopia efter Anders Zorn
Olja kopia efter Anders Zorn
Olja kopia efter Anders Zorn
Olja kopia efter Anders Zorn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZORN, Anders, kopia efter: Nakna kullor vid spisen, signerad O. Öberg 1910, olja på duk, 80x61 cm

226160

2014-01-27