Olja kopia efter Anders Zorn
2014-01-27
226160
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZORN, Anders, kopia efter: Nakna kullor vid spisen, signerad O. Öberg 1910, olja på duk, 80x61 cm