Emanuel Bernstone akvarell

Emanuel Bernstone akvarell
Emanuel Bernstone akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNSTONE, Emanuel (samtida): Grönbena, Ljusterö, signerad och daterad Emanuel Bernstone -90, akvarell, 32x50 cm

226191

2014-01-26