Byrå i Louis seize-stil

Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil
Byrå i Louis seize-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med marmorskiva, 1900-tal, Louis seize-stil, med intarsia, höjd 85, 107x58 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

226205

2014-01-27